Artykuły

MTS po ślonsku

Krzysztof Juszczyk. Opublikowano w Wydarzenia

We sobota 24 listopada we Katowicach bydzie złonaczony ślonski mini-Microsoft Technology Summit.

Wto niy mioł okazyje być na tyn rok na MTS-ie, bydzie mog obejrzeć sztyry sesyje złonaczone na tyj konferyncje bez ludzi ze Ślonska. Wszyjke te sesyje boły richtich dobrze ocynione, bez to satysfakcjo je gwarantowano.

Do soboty!

Agenda:
09:00 - 10:00 - Rejestracja
10:00 - 10:15 - Przywitanie uczestnikow (Organizatory)
10:20 - 11:20 - Zarzondzanie danymi biznesowymi bez usługi EIM serwera SQL 2012, czyli jak SSIS, MDM i DQS rozwionzujom problym felernych danych (Marcin Szeliga)
11:40 - 12:40 - Windows Azure czyńść 1 (Tomasz Wiśniewski)
12:40 - 13:10 - Pauza
13:10 - 14:10 - Windows Azure czyńść 2 (Tomasz Wiśniewski)
14:30 - 15:30 - AlwaysON w SQL Server 2012 - wydajność i bezpieczyństwo naszych danych (Damian Widera)
15:30 - 16:00 - Koniyc konferyncje i losowanie nogrod (Organizatory)

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na to wydarzenie znajdziecie pod tym adresem:

http://www.codeguru.pl/kalendarium/podglad-wydarzenia/mts-po-slonsku,7210

 

My tam będziemy, a Wy? Zapraszamy.

 

Microsoft Technology Summit 2012

Robert Jedynak. Opublikowano w Wydarzenia

MTS 2012

Warszawskie Centrum EXPO XXI będzie aż wrzeć od technologii już 29-30.X.2012! Jak można przeczytać na stronach konferencji, MTS to blisko 56 sesji wykładowych do wyboru, doświadczeni prelegenci, którzy podzielą się swoją wiedzą podczas sesji technicznych, możliwość wyboru sesji zgodnych z zainteresowaniami, dyskusje i wymiana informacji, zarówno podczas prelekcji, jak i w ramach strefy Ask The Expert, w mniej formalnych okolicznościach, tj. przy kawie, w trakcie obiadów, podczas wieczornej imprezy, niepowtarzalna okazja do spędzenia czasu w doborowym towarzystwie, a tym samym nawiązania kontaktów, które mogą procentować w dalszej pracy, możliwość poznania istotnych zagadnień z zakresu techniki i biznesu - wspólnych rozwiązań, poprawiających wydajność infrastruktury IT oraz redukujących koszty zarządzania, kontakt z najnowszymi rozwiązaniami IT na świecie.

Nasz Portal

Robert Jedynak. Opublikowano w Wydarzenia

Magazyn-IT to bezpłatny, polski magazyn wydawany w cyklu kwartalnym (później dwumiesięcznym, a docelowo miesięcznym) w pełni poświęcony branży IT z naciskiem na technologie Microsoft i edukację, Apple w biznesie, multimedia - od problemów zwykłych użytkowników na PC, Mac poprzez MŚP, a na korporacjach kończąc.

Więcej artykułów…