Największa konferencja programistyczna w Polsce

Specjaliści IT z NASA, Google, Booking.com przyjeżdżają do Polski - ucz się od najlepszych
 
Ponad 150 specjalistów IT z topowych i innowacyjnych firm, takich jak NASA, Google, JetBrains, Elastic, Eventbrite, IBM, Intel, Microsoft, Nokia Bell Labs, Red Hat, Salesforce, SAP, Trivago - już wkrótce podzieli się najnowszą wiedzą z branży IT na Code Europe - największej konferencji programistycznej w Polsce. Czwarta edycja wydarzenia odbędzie się już 24 kwietnia w Warszawie, 26 kwietnia we Wrocławiu, 8 maja w Krakowie i 12 czerwca w Poznaniu. Organizatorzy przygotowali aż 11 ścieżek tematycznych. Czego ciekawego będzie się można dowiedzieć?

Kariera IT w Katowicach!

Już 07.04.2018r. odbędzie się kolejna edycja Kariera IT dla województwa śląskiego. Zapraszamy do Vienna House Easy Angelo Katowice (Sokolska 24). Udział jest całkowicie bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia.

Konferencja InfraTech Summit - 24 kwietnia Warszawa

Aby pozostać konkurencyjnym w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie biznesu, firmy muszą zapewnić niezakłócone działanie serwerowni, co wymaga prawidłowej współpracy wszystkich jej elementów. Żeby temu sprostać, konieczne jest zbudowanie kompleksowego systemu zarządzania warstwą fizyczną.

Kariera IT w Gdańsku!

Już 10 marca (sobota) odbędzie się kolejna trójmiejska edycja wydarzenia Kariera IT. Zapraszamy do  Hotelu Almond (ul. Toruńska 12) w Gdańsku. Na uczestników czekać będą liczne atrakcje: prelekcje merytoryczne, prezentacje najlepszych ofert pracy, pokazy nowinek technologicznych oraz konsultacja CV z doradcą zawodowym.