Konferencja Corporate Cybersecurity – Przygotuj się na nieprzewidywalne

Wszyscy już dzisiaj wiemy, że aktywna i zaawansowana strategia bezpieczeństwa w firmie to absolutna konieczność. Przy gwałtownie rosnącej liczbie zagrożeń, przy ich niebywałej różnorodności i przy wysokim wskaźniku ich nieprzewidywalności kompleksowa ochrona przedsiębiorstwa staje się coraz ważniejsza. Nawet mała nieszczelność zabezpieczeń, drobne przeoczenie, czy chwila nieuwagi mogą spowodować kolosalne straty.

Konferencja Coroprate Cybersecurity, która odbędzie się 28 października 2015 r. w Warszawie w Adgar Ochota Centrum Szkoleniowe,  jest wyjątkowym wydarzeniem poświęconym cyberbezpieczeństwu będącym specjalnie skrojonym na potrzeby biznesu i nakierowanym na identyfikację i eliminację najnowszych i niespodziewanych form zagrożeń dla firm. Najwięksi eksperci podzielą się swą wiedzą i doświadczeniami, odpowiedzą na Państwa kluczowe pytania i pomogą wskazać, które ze stosowanych przez Państwa narzędzi zabezpieczających wymagają wzmocnienia, a których całkowicie brakuje.
Zapraszamy do udziału wszystkie osoby odpowiedzialne w firmie za tworzenie i realizację skutecznego planu odpierania cyberzagrożeń dostosowanego do specyfiki danego biznesu i te, którym nie są obojętne wyniki i sprawne funkcjonowanie firmy.

W programie Konferencji między innymi:

  • Dalekosiężna implementacja procedur cyberbezpieczeństwa w biznesie
  • Bieżąca kontrola zabezpieczeń i natychmiastowa eliminacja niebezpieczeństw
  • Rodzaje najnowszych zagrożeń i miejsce sieci technologicznej w infrastrukturze korporacyjnej
  • Czas, narzędzia i koordynacja działań w razie cyberataku
  • Mobilność urządzeń a zagrożenia
  • Zwiększone procedury bezpieczeństwa a rozwój i działanie biznesu – jak nie „związywać sobie rąk”
  • Przejście do „chmury” i związane z tym zagrożenia – ataki na usługodawców „cloud”
  • Standardy międzynarodowe i praktyki w zakresie cyberbezpieczeństwa
  • Organy państwowe i przedsiębiorcy – razem przeciw cyberzagrożeniom

Organizatorem kongresu jest „Puls Biznesu”.
Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy: konferencje.pb.pl
Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 333 97 77