Code Europe 2017 - największa konferencja programistyczna w Polsce

Już w grudniu przyjedzie do Polski 130 topowych specjalistów IT z 22 krajów świata. Ponad 130 specjalistów IT z topowych i innowacyjnych firm, takich jak Booking.com, Intel, Microsoft, Netflix, Oracle, The Walt Disney Company - już 7, 5 i 13 grudnia podzieli się najnowszą wiedzą z branży IT na konferencji programistycznej Code Europe. Organizatorzy przygotowali aż 10 ścieżek tematycznych i zaprosili światowej klasy specjalistów z 22 krajów. Czego ciekawego będzie się można dowiedzieć?

Już 5, 7 i 13 grudnia Kraków, Warszawa i Wrocław staną się kolejno stolicami branży IT. Po raz pierwszy w Polsce, właśnie na grudniowej konferencji programistycznej Code Europe, topowi eksperci z najbardziej innowacyjnych firm z branży IT podzielą się unikalną wiedzą. To jedyna okazja do spotkania się z ponad 130 specjalistami IT, którzy przyjeżdżają do Polski specjalnie na Code Europe, wśród nich są:

●      Edward Burns, na co dzień Consulting Member of the Technical Staff w Oracle, bloger mochimachine.org/, badacz programistów i autor książki “Secrets of the Rock Star“, poprowadzi wykład “Secrets of the Above Average Programmers”. To spotkanie dla tych, którzy zastanawiają się, jak zadbać o rozwój zawodowy, inwestować swój czas i rozwijać kompetencje.

●      Nicolás Bevacqua, Front-end Engineer z Elastic, znany jako bloger Ponyfoo, autor m.in. “JavaScript Application Design” czy “Practical Modern JavaScript”, poprowadzi wykład “Modular Design”. Nicolás podpowie, jak efektywnie tworzyć moduły w JavaScript i budować duże aplikacje o strukturze modułowej.

●      Alex Castillo, autor bloga http://www.castillo.io/, na co dzień Software Engineer w Netflix, pasjonat Angulara, Reacta i NeuroTech poprowadzi wykład “NeuroJavascript III: Moving things with your mind”, w którym podzieli się najnowszymi odkryciami na temat pracy ludzkiego mózgu. Dołącz, jeśli chcesz się dowiedzieć, jak przeprowadzać eksperymenty behawioralne za pomocą Angular 2 i uczenia maszynowego.

●      Janna Loeffler, Senior Ride Control Software Engineer w The Walt Disney Company, opowie o tym, co stoi za sukcesem parków rozrywki Walt Disney World. Jeśli chcesz poznać najnowsze rozwiązania stosowane w branży rozrywkowej, wybierz się na wykład “DevOps at Walt Disney Imagineering: Integrating Talent and Tools”.

 Zdobądź najnowszą, praktyczną wiedzę na Code Europe:

●      10 ścieżek tematycznych: Cloud Computing, Data Science, Future & Inspire, Gamedev, Java & Scala, DevOps & Architecture & Microservices, Everything Hardware, Programming languages, Tomorrow Web, Security & Testing

●      ponad 130 światowej klasy prelegentów z 22 krajów

●      ponad 150 wykładów i 15 warsztatów, na których w kameralnej atmosferze zdobędziesz najnowszą wiedzę.

Organizatorem konferencji programistycznej Code Europe jest Grupa Absolvent.pl. To już trzecia edycja Code Europe. Wiosną w wydarzeniu wzięło udział ponad 150 prelegentów z całego świata i 9000 programistów, chcących zdobywać najnowszą wiedzę IT dostępną na rynku.

Sprawdź agendę Code Europe: https://www.codeeurope.pl/en

Kiedy i gdzie zapraszamy?

●      Kraków, 5 grudnia, ICE Kraków Congress Centre

●      Warszawa, 7 grudnia, PGE Narodowy

●      Wrocław, 13 grudnia, Hala Stulecia

Bilety do pobrania na: https://www.codeeurope.pl/en

Organizator Code Europe: Grupa Absolvent

Mecenasi: Ministerstwo Cyfryzacji, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Marszałek Województwa Małopolskiego, Prezydent Miasta Krakowa, Prezydent Miasta Warszawy

Clean Code Partners: Alior Bank, StepStone Services

Cloud Partners: Deloitte, Demant Technology Center, Dreamlab, Ericsson, Future Processing, Infopark AG, Motorola, Netcompany, Tieto

Partnerzy medialni: 4programmers, Antyweb.pl, Komputer Świat.

Patroni medialni: GoMobi.pl, KrakWhiteHat.pl, Magazyn-it.pl, mobiRANK.pl, Pixel-magazine.com, Programistamag.pl, Startup Academy, Womenintechnology.pl