Veeam Backup & Replication

Numer 1 do kopii zapasowych maszyn wirtualnych dla VMware i Hyper-V

Co nowego w rozwiązaniu Veeam Backup & Replication 6.5?

Rozwiązanie Veeam Backup & Replication 6.5 to przedstawiciel najnowszej fali innowacji firmy Veeam, w którym można znaleźć jeszcze więcej przełomowych funkcji, takich jak:

  • elektroniczne poszukiwanie informacji i odzyskiwanie elementów programu Exchange
  • łatwe odzyskiwanie maszyn wirtualnych z migawek SAN
  • zaawansowane monitorowanie, raportowanie i planowanie mocy obliczeniowych (wymagany jest pakiet Veeam Management Suite 6.5)
  • obsługa nowych hypervisorów: VMware vSphere 5.1 i Windows Server 2012 Hyper-V

Rozwiązanie Veeam Backup & Replication zostało stworzone specjalnie do obsługi środowisk wirtualnych. Nie korzysta z agentów, przez co zapewnia szybkie tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie maszyn wirtualnych, niezależnie od platformy wirtualizacji, systemu operacyjnego i typu pamięci masowej. W ramach pojedynczej licencji można przy użyciu zintegrowanej konsoli chronić całą infrastrukturę wirtualną, korzystając w tym celu z najnowocześniejszych w branży funkcji, takich jak natychmiastowe odzyskiwanie maszyny wirtualnej, granularne odzyskiwanie plików i aplikacji, niemal ciągła ochrona danych (near-CDP) i wiele innych.

Niezależnie od tego, czy firma korzysta z platformy VMware, Hyper-V czy ich kombinacji, zapewniamy obsługę najnowszych wersji hypervisorów: VMware vSphere 5.1 i Windows Server 2012 Hyper-V.

Ograniczenie kosztów

Korzyści z rozwiązania opracowanego specjalnie pod kątem wirtualizacji

Rozwiązanie Veeam Backup & Replication jest łatwe w obsłudze oraz niedrogie w licencjonowaniu i utrzymaniu — zwłaszcza w porównaniu ze starszymi narzędziami do tworzenia kopii zapasowych. Licencja jest przyznawana na gniazdo procesora i obejmuje tworzenie kopii zapasowych, replikację, deduplikację, obsługę wielu hypervisorów oraz scentralizowane zarządzanie w jednym spójnym rozwiązaniu. Nie ma opłat za poszczególne aplikacje i maszyny wirtualne ani agentów do licencjonowania, wdrażania i obsługi. Rozwiązanie Veeam Backup & Replication zapewnia najbardziej wszechstronną ochronę infrastruktury wirtualnej za kwotę będącą ułamkiem ceny innych rozwiązań.

Spełnienie firmowych wymogów RPO

Skrócenie czasu tworzenia kopii zapasowych

Czy w Twojej firmie tworzenie kopii zapasowych trwa zbyt długo? W przeciwieństwie do tradycyjnych kopii zapasowych opartych na plikach rozwiązanie Veeam Backup & Replication tworzy kopie zapasowe oparte na obrazach, które umożliwiają szybkie odzyskanie całej maszyny wirtualnej albo tylko wybranego pliku lub elementu aplikacji. Dzięki temu kopie zapasowe można tworzyć tak często, jak jest to potrzebne, umieszczając w nich wybrane elementy. Ułatwia to spełnienie wymagań w zakresie punktu odzyskiwania danych (RPO).

Pobierz bezpłatną wersję próbną